REKORD V KOMENTÁŘÍCH ZA TAJNÝ FOTKY TADY


Leden 2010

Pro Katty do VGS

31. ledna 2010 v 21:50 | zuzik pusik |  soutěže
Ahojík takže jelikož je dneska poslední den aby sme odevzdávali věci do VGS od mého SBNKA Katty a já to ještě neodevzdala tak tady to pro ni mám pls vyzvedni si to mají to být Avatarky a já je udělala s 5angels a tady jsou!!


Novinky od káji!!!!!!!

29. ledna 2010 v 20:45 | majitelka blogu |  Nowinky:-)

TAK TOTO JSOU ČERSTVÉ 2.NOWINKY OD VIDEOREPORTÉRA:

zdrojík TU

20:20:41
Videoreportér - Kája Maarťa: Videa ze Dvora budou dnes v noci
20:24:54
Videoreportér - Kája Nové kolekce uvidíte včas, nebojte se

Rozhovor s vendískem:-)

26. ledna 2010 v 21:03 | zuzik pusik |  rozhovory s andílkama
Ahojíček lidišky!!!!!

tak co jak to de????těšíte se na výzo a copak budete mít????u mě naštěstí OK doufám že i u vás ale jdeme k věci.......včera sem udělala můj 1.rozhovor s vendy!!!!!ale je blbí že byl tak krátký páč musela jít spinkat a prej už mi nestlihla na všechny otázečky odpovědět chjo:-( ale to newa sem ráda za to co mám a myslím si že už to bude příště lepší ale už deme na ty otázečky:


Já černě ↓↓↓ Vendy růžově ↓↓↓Kde bydlíš???
v rodinném bytě a nebo v bitovce??? Bydlím v bitovce:-)Koho máš nejraději z andílků??? Mám ráda všeckyJakej den máš nejraději z týdnu??? Určitě pátek
TAKŽE JAK ASI CHÁPETE PROSILA BYCH KOPČIT SE ZDROJÍKEM!!!!!
A JEŠTĚ JEDNOU SE MOC OMLOUVÁM ŽE JICH JE TAK MÁLO ALE VENDY UŽ MUSELA JÍT TAK BUDTE RÁDI ZA NĚCO!!!!
SLIBUJI ŽE UDĚLÁM DALŠÍ ROZHOVORY TAKŽE SE MÁTE NA CO TĚŠÍT TAK AWOJKY:-)

Statistiky:-(

25. ledna 2010 v 19:29 | majitelka blogu |  Moje žvásty
Ahojíčk takže jak víte tak je onec týdne a dneska začal další týden!!!a já tady pro vás mám statistiky z minulího týdne........tak tady jsou ale předem říkám nic moc!!!!!!Pondeli: 3
Utery: 12
Streda: 10
Ctvrtek: 19
Patek: 17
Sobota: 10
Nedele: 26

Celkem: 97A TADY JSOU VYSVĚTLIVKY:
1. Je to na něco hrůza xD!!!!!!!
2. mno ujde to.....
3. mohlo by to bejt lepší ale ujde to.....
4. super kéž kdyby to takhle vypadalo každej den!!!!!
5. jo taky good:´´
6. mohlo by to bejt lepší ale ujde to....
7. super nejjjjj love love love:-)


mno TAK když to shrnu tak to je docela i dobrý ale chápu že mnozí z vás mají daleko větší náštěvnost ale pochopte já tenhle blog mám teprve chvíli asi jenom měsíc a něco ale na to to je docela dobrý ne????? (97) mno tak ahojík a mějte se hezky

A nezapomente hlasovat:-)


New kolekce!!!!!

24. ledna 2010 v 18:49 | majitelka blogu |  obrázky
Ahojík ještě jednou bych prosila o hlásky (odkaz máte v min. článku) je to pro mě důležitý mno a jinak jak už asi čtete 5angels fotili new kolekci já wim že ji nemají na stránkách ale byla tam...jenže kája videoreportér je tam měl daný myslím ty videjka a pak se dozvěděl že je tam má dát až později takže se mocky omlouvá prý nám skazil překvápko (psal na forum) ale přesto sem na netu našla nějaké fotenky z new kolekce!!!tak tady je máte upozornuji na blbou kvalitu páč je to zkopčený s videa!!!!Hlasujte jen pro mě!!!!!!

22. ledna 2010 v 21:04 | zuzicek |  Moje žvásty
Ahojíček lidišky!!!!jelikož se mě nějak kupí soutěže ve kterých se hlasuje tak tady je máte všechny vypsané jen bych plosíla aby pokud možno ste pro mě hlasovali jelikož mi na tom záleží a v jedné soutěži se dokonce jedná o 1. místo xD takže pls hlasujte ráda oplatím!!!

1.TU SEM TAM JAKO ZUZIK!!!!

2.TU SEM TAM JAKO ZUZIK-MIŠKA!!!!

3.TU SEM TAM JAKO ZUZIK-MIŠKA!!!!!


mno tak sem snad na nějaké ty soutěže nezapoměla a kdyby jo tak mi plsík napište do komentíků páč v tom mám docela zmatek to snad chápete neeee????hh no tak já du pokusím se něco zítra přidat ale nic neslibuji páč mám program xD tak ahojík!!!

1. kolo VGS

21. ledna 2010 v 20:22 | zuzik |  Moje žvásty
Ahojíček!!!!plominte že sem dlouho nepsala ale furt nemám čas ale dneska mám velikánslou radost protožer mi přišly tepláky které mají 5angels teda měli je ex členky a měli je bílé a černé mno vlastně sem ani newěděla že je mají 5angels, to sem teprve zjistila dneska" hh no plostě se mi líbili sou sice drahý ale jelikož já závodně tancuji a takové tepláky se mi líbili a jsou tet docela i moderní tak sem mamku přemmluvila aby mi je obědnala.No ale voto tet nejde ted mi de o to jak už asi čtete že je nápis 1.kolo VGS mno to kolo se nekoná u mě ale u mého SBNKA Katty:-) a já sem tam zaregistrovaná!!!a tady je 1.ukol co sme měli udělat no snad se ti tzo bude líbit já wm že je to naposlední chvlíli aler tady to už máš:


Koukněte se

19. ledna 2010 v 20:54 | zuzik |  Moje žvásty

Čau, chceš mít takovéhle počítadlo ve 9:31 ráno??? Když jo, tak poslouchej:
Na blog si dej vždy zdroj.Když kopíruješ, tak lidi jdou většinou za tím, co je nové, potřebuješ nový článek!
Na blog si musíš dát tenhle článek! Ale uveď zdroj!/zdroj-od koho to máš zkopírovaný/ když si to teda na ten blog dáš, tak musíš psát reklamy, takhle mají bejt:
Ahoj, chceš mít super mega návštevnost? Když jo, tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88 747!
Tak když to všechno udeláš a budeš psát ty reklamy, tak se lidi přijdou kouknout.Na tvým počítadle se o 1 člověka zvýší! A může přijít i 39 lidí, tak si to teda na ten blog dej a ahoj!..:)))ZDROJÍK HERE


New fotenky!!!!

15. ledna 2010 v 21:01 | zuzik |  obrázky
Ahojík takže sem tak jen tak brouzdala po internetu a našla sem nějaké new fotečky 5angels možná ste je viděli ale jestli ne tak se určitě podívejte......sou namíchané s různýma členkama 5angels některé sou ale i starší takže se nedivte když najdete nějakou starší fotečku např. 1.měsíc ju?????no už to nebudu zdržovat a tady jsou:

Zdrojík:na obrázku


5angels v Očku!!!

14. ledna 2010 v 21:22 | zuzik |  videa
Ahojíček takže jak určo víte 5angels byli v Ocku a já se koukala a bylo to suproví nejvíc mě bavil ten rychlej dotazník tan byl fakt hustej........!!!!!no a jinak jestli ste neviděli a nebo nestlihli 5angels na ocku tak sem vám sem dala nějaké ty videjka jak si to holky užívali myslím si že se jim to mocky povedlo.,...a že to bylo neeeeeej Očko které bylo vysílané!!!!

Během vysílání 1.část

Během vysílání 2.část

PřípravyNew rubrika

11. ledna 2010 v 21:23 | zuzik |  z tisku
Takže jak už asi slyšíte tak sem založila new rubričku z tisku budu sem dávat nějaké časáky ve kterých vyšly 5angels a tady máte 2. nejnovější!!!!


Diplomky za spřátelení-2.Várka

10. ledna 2010 v 21:38 | zuzik |  ode mě pro vás
Ahojíček takže pro vás mám další tentokrát 2.várku diplomků sou to zase 2. takže se o5 omlouvám těm kteří ještě diplomek nedostali a zároven připomínám at si vyzvednou diplomek za spřátelení Kajushka a andy:

PRO DENDUL A 11.KIKIDiplomky za spřátelení-1.Várka

8. ledna 2010 v 23:00 | zuzik |  ode mě pro vás
ahojík takže jak už asi podle názvu slyšíte tak už pro vás mám dipiky za spřátelení sice mám jen 2. ale zejtra sem dodám ještě určo další!!prominte ostatní sem dnes nestihla

Pro Kajuskhku:
Pro andy!!!


takže doufám že se líbí pro kajushku je s nikčou a míšou jak si přála a pro andy je s míšou nikčou a angee ju???mno tak ahojík a slibuji že zítra dodám alespon 2.další'!!!!!

Vyhodncení Anketky.....

5. ledna 2010 v 21:39 | zuzik |  terka
Ahojík takže jak sem včera psala že tu bude vyhodnocení anketky koho máte nejraději z andílků????a většina hlasovala pro tess ale tady máte konečný výsledek anketky

angee
11.1% (1)
míša
33.3% (3)
vendy
11.1% (1)
terka
44.4% (4)
nikča
0% (0)Vyhrává terezka!!!!!!!!!!

Omluva+vyhodnocení

4. ledna 2010 v 21:38 | zuzik |  Moje žvásty
Ahojík takže se moc omlouvám za neděli a za sobotu já vím že sem tu nic nepřidávala a proto bych se chtěla všem omluvit a jinak zejtra sem dám vyhodnocení anketky koho máte nejradši z andílků protože už to dneska nestíhám:-( mno s jinak tady je vyhodnocení za hádanku č.1

1.místo Kajushka(o chyb byla 1.)
2.místo Andy (0 chyb byla 2.)
3.místo Vendy-a-andilci (o chyb byla 3.)


Takže mě mocky těší za to že to máte dobře a že znáte tak dobře 5angels moc se omlouvám těm kteří čekaqj na diplomek za spřátelení asi sem se moc podcenila protože bude asi až na konci týdne a to samí z diplomkama za hádanku č.1 a víte proč???protože už mám na tenhle týden aplánované předem 3.písemky a to je docela dost na to že začala teprve škola:-( tal já du chrupat ahojík!!!

Happy new year+hádanka č.1

1. ledna 2010 v 20:26 | zuzik |  soutěže
Ahojík takže tu máme new rok a já vám sem dávám new soutěž tady je:
končí 4.1.2010!!!


1)Kdo je na obrázku 1.2. a 3????
2)Jaké mají všichni příjmení????
3)Co si myslí holka na obrázku 3.????
4)Jsou v nějaké skupině???a když jo jak se ta skupina jmenuje?
5)Kolik je dívce na obrázku 2.????
6)Má dívka na obrázku č.1 nějakého sourozence????a když jo tak jak se jmenuje?
7)co chceš na diplomek????a do jaké barvičky to chceš??
8)ahoj a měj se hezky

každému návštěvníkovi velmi pěkně děkuju.=o)